Zmeniť jazyk SK EN

Adaptéry

Komplexné riešenia elektronických systémov budov

Adaptéry

Rôzne typy MM alebo SM simplexných / duplexných spojok (adaptérov) pre prepojenie optického pigtail s optickým patch káblom.
Radenie: Typ zobrazenia: Dlaždica, Katalóg

OS-001 ST MM simplex (0907-001)

ST spojka, multimode, simplex
OS-001 ST MM simplex

OS-010 SC MM simplex (0907-002)

SC spojka, multimode, simplex
OS-010 SC MM simplex

OS-060 SC MM duplex (0907-004)

SC spojka, multimode, duplex
OS-060 SC MM duplex

OS-080 LC MM duplex (0907-005)

LC spojka, multimode, duplex, na SC otvor
OS-080 LC MM duplex

OS-110 SC/SC SM simplex (0907-006)

SC/PC spojka, singlemode, simplex
OS-110 SC/SC SM simplex

OS-130 FC/PC SM simplex (0907-007)

FC/PC spojka, singlemode, simplex
OS-130 FC/PC SM simplex

OS-150 SC/SC SM duplex (0907-009)

SC/PC spojka, singlemode, duplex
OS-150 SC/SC SM duplex

OS-151 SC-ST SM duplex (1106-037)

SC-ST spojka, singlemode, duplex
OS-151 SC-ST SM duplex

OS-152 SC-ST SM simplex (1412-016)

SC-ST spojka, singlemode, simplex
OS-152 SC-ST SM simplex

OS-160 LC/PC SM duplex (0907-010)

LC/PC spojka, singlemode, duplex
OS-160 LC/PC SM duplex

OS-200 SC/APC SM simplex (0907-011)

SC/APC spojka, singlemode, simplex
OS-200 SC/APC SM simplex

OS-210 E2000/APC SM (0907-012)

E2000/APC spojka, singlemode
OS-210 E2000/APC SM

OS-220 SC/APC SM duplex (0907-013)

SC/APC spojka, singlemode, duplex
OS-220 SC/APC SM duplex
Zobrazené: 1 - 13 produktov z 13 | Zobraziť na stránku: 
1

Naši hlavní partneri:




JOB detectomat