Zmeniť jazyk SK EN

Prepojovacie káble

Komplexné riešenia elektronických systémov budov

Prepojovacie káble

Pripravený a zakončený prepojovací patch kábel v duplexnom prevedení s optickými konektormi ST, SC, FC, LC, MTRJ, s MM alebo SM vláknom v dĺžke 1 alebo 2 metre. Na zákazku je možné dodať optické patch káble vo väčších dĺžkach vrátane špeciálnych požiadaviek na typy konektorov.
Radenie: Typ zobrazenia: Dlaždica, Katalóg

OPC-711 ST-SC MM 50/125 2M (1008-004)

SC,duplex,multimode 50/125 µm,2 metre,OM2
OPC-711 ST-SC MM 50/125 2M

OPC-721 LC-SC MM 50/125 2M (1008-005)

SC,duplex,multimode 50/125 µm,2 metre,OM2
OPC-721 LC-SC MM 50/125 2M

OPC-731 LC-ST MM 50/125 2M (1008-006)

SC,duplex,multimode 50/125 µm,2 metre,OM2
OPC-731 LC-ST MM 50/125 2M

OPC-001 ST MM 50/125 1M (0907-033)

ST, duplex, multimode 50/125 µm, 1 meter, OM2
OPC-001 ST MM 50/125 1M

OPC-002 ST MM 50/125 2M (0907-034)

ST, duplex, multimode 50/125 µm, 2 metre, OM2
OPC-002 ST MM 50/125 2M

OPC-020 SC MM 50/125 1M (0907-035)

SC, duplex, multimode 50/125 µm, 1 meter, OM2
OPC-020 SC MM 50/125 1M

OPC-021 SC MM 50/125 2M (0907-036)

SC, duplex, multimode 50/125 µm, 2 metre, OM2
OPC-021 SC MM 50/125 2M

OPC-060 LC MM 50/125 1M (0907-039)

LC, duplex, multimode 50/125 µm, 1 meter, OM2
OPC-060 LC MM 50/125 1M

OPC-061 LC MM 50/125 2M (0907-040)

LC, duplex, multimode 50/125 µm, 2 metre, OM2
OPC-061 LC MM 50/125 2M

OPC-200 ST MM 62,5/125 1M (0907-043)

ST, duplex, multimode 62,5/125 µm, 1 meter
OPC-200 ST MM 62,5/125 1M

OPC-201 ST MM 62,5/125 2M (0907-044)

ST, duplex, multimode 62,5/125 µm, 2 metre
OPC-201 ST MM 62,5/125 2M

OPC-220 SC MM 62,5/125 1M (0907-045)

SC, duplex, multimode 62,5/125 µm, 1 meter
OPC-220 SC MM 62,5/125 1M

OPC-221 SC MM 62,5/125 2M (0907-046)

SC, duplex, multimode 62,5/125 µm, 2 metre
OPC-221 SC MM 62,5/125 2M

OPC-260 LC MM 62,5/125 1M (0907-049)

LC, duplex, multimode 62,5/125 µm, 1 meter
OPC-260 LC MM 62,5/125 1M

OPC-261 LC MM 62,5/125 2M (0907-050)

LC, duplex, multimode 62,5/125 µm, 2 metre
OPC-261 LC MM 62,5/125 2M

OPC-710 ST-SC MM 50/125 1M (1508-003)

ST-SC,duplex,multimode 50µm OM2,1m
OPC-710 ST-SC MM 50/125 1M

OPC-720 LC-SC MM 50/125 1M (1508-004)

LC-SC,duplex,multimode 50µm OM2,1 m
OPC-720 LC-SC MM 50/125 1M

OPC-730 LC-ST MM 50/125 1M (1508-005)

LC-ST,duplex,multimode 50µm OM2, 1m
OPC-730 LC-ST MM 50/125 1M

OPC-520 SC SM 9/125 1M (0907-055)

SC/PC, duplex, singlemode 9/125 µm, 1 meter
OPC-520 SC SM 9/125 1M
Zobrazené: 1 - 20 produktov z 29 | Zobraziť na stránku: 

Naši hlavní partneri:




JOB detectomat