Zmeniť jazyk SK EN

AKTÍVNE PRVKY

Komplexné riešenia elektronických systémov budov

Kategorie SKS | AKTÍVNE PRVKY

AKTÍVNE PRVKY

Aktívne prvky zaisťujú komunikáciu po optickej alebo metalickej kabeláži, vrátane prevodníkov medzi rôznymi typmi médií.
Radenie: Typ zobrazenia: Dlaždica, Katalóg

Tenda S105 (1933-014)

5-Port Mini Eco
Tenda S105

Tenda S108 (1933-015)

8-Port Mini Eco
Tenda S108

Tenda SG108 (1933-016)

8x Gigabit Desktop Ethernet Switch
Tenda SG108

TP-Link Archer C6 AC1200 (1933-052)

Bezdrôtový gigabitový MU-MIMO router AC1200
TP-Link Archer C6 AC1200
Komunikácia Wi-Fi

Tp-Link T1600G-18TS JetStream (1933-064)

switch 16Gport + 2xSFP
Tp-Link T1600G-18TS JetStream

Tp-Link T1600G-28TS JetStream (1933-056)

switch 24Gport + 4xSFP
Tp-Link T1600G-28TS JetStream

Tp-Link TL SG1016D (1933-053)

switch 16port
Tp-Link TL SG1016D

Tp-Link TL SG1024 (1933-054)

switch 24port
Tp-Link TL SG1024

Tp-Link TL SG105E (1933-048)

switch 5port
Tp-Link TL SG105E

Tp-Link TL SG108 (1933-051)

switch 8port
Tp-Link TL SG108

TP-LINK MC210CS (1933-012)

1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC
TP-LINK MC210CS

CONV-FT-801 (1905-009)

100 MB, 2 km, MM-ST, duplex
CONV-FT-801
Komunikácia IP

CONV-GT-802S (1905-012)

1 GB, 10 km, SM-SC, duplex
CONV-GT-802S
Komunikácia IP
MICRONET

CONV-1G SFP-EMPTY (1905-013)

1 GB, vlastnosti dle SFP modulu
CONV-1G SFP-EMPTY
Komunikácia IP

TP-LINK HS100 - 2,4 GHz (1933-066)

zásuvka smart plug 230V/16A
TP-LINK HS100 - 2,4 GHz

SFP-MGB-SX (1905-003)

1 GB, 500 m, MM-LC, duplex
SFP-MGB-SX
Komunikácia IP

UPS 1200VA (1533-059)

UPS 1200VA
UPS 1200VA

UPS 2000VA (1933-050)

UPS 2000VA
UPS 2000VA

UPS 750VA (1424-006)

UPS 750VA
UPS 750VA
Zobrazené: 1 - 19 produktov z 19 | Zobraziť na stránku: 
1

Naši partneri: