Zmeniť jazyk SK EN

AKTÍVNE PRVKY

Komplexné riešenia elektronických systémov budov

Kategorie SKS | AKTÍVNE PRVKY

AKTÍVNE PRVKY

Aktívne prvky zaisťujú komunikáciu po optickej alebo metalickej kabeláži, vrátane prevodníkov medzi rôznymi typmi médií.
Radenie: Typ zobrazenia: Dlaždica, Katalóg

APS-208R2 (1009-057)

switch 8 portov 10/100M
APS-208R2
Komunikácia IP

APS-3005 (1009-056)

switch 5 portov 10/100M
APS-3005
Komunikácia IP

Tp-Link T1600G-18TS JetStream (1933-064)

switch 16Gport + 2xSFP
Tp-Link T1600G-18TS JetStream

Tp-Link T1600G-28TS JetStream (1933-056)

switch 24Gport + 4xSFP
Tp-Link T1600G-28TS JetStream

Tp-Link TL SG1016D (1933-053)

switch 16port 100/1000
Tp-Link TL SG1016D

Tp-Link TL SG1024 (1933-054)

switch 24port 100/1000
Tp-Link TL SG1024

Tp-Link TL SG105E (1933-048)

switch 5port 100/1000
Tp-Link TL SG105E

Tp-Link TL SG108 (1933-051)

switch 8port 100/1000
Tp-Link TL SG108

Tenda S108 (1933-015)

8-Port Mini Eco
Tenda S108

TP-Link Archer C6 AC1200 (1933-052)

Bezdrôtový gigabitový MU-MIMO router AC1200
TP-Link Archer C6 AC1200
Komunikácia Wi-Fi

TP-LINK MC210CS (1933-012)

1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC
TP-LINK MC210CS

CONV-FT-801 (1905-009)

100 MB, 2 km, MM-ST, duplex
CONV-FT-801
Komunikácia IP

CONV-GT-802 (1905-011)

1 GB, 500 m, MM-SC, duplex
CONV-GT-802
Komunikácia IP

CONV-FT-802S15 (1905-010)

100 MB, 15 km, SM-SC, duplex
CONV-FT-802S15
Komunikácia IP

CONV-GT-802S (1905-012)

1 GB, 10 km, SM-SC, duplex
CONV-GT-802S
Komunikácia IP
MICRONET

CONV-1G SFP-EMPTY (1905-013)

1 GB, vlastnosti dle SFP modulu
CONV-1G SFP-EMPTY
Komunikácia IP

TP-LINK HS100 - 2,4 GHz (1933-066)

zásuvka smart plug 230V/16A
TP-LINK HS100 - 2,4 GHz

SFP-MGB-GT (1905-004)

1 Gbps, 100 m, konektor RJ45
SFP-MGB-GT
Komunikácia IP

SFP-MGB-SX (1905-003)

1 GB, 500 m, MM-LC, duplex
SFP-MGB-SX
Komunikácia IP
Zobrazené: 1 - 20 produktov z 28 | Zobraziť na stránku: 

Naši partneri: