Zmeniť jazyk SK EN

SFP moduly

Komplexné riešenia elektronických systémov budov

Kategorie SKS | AKTÍVNE PRVKY | SFP moduly

SFP moduly

Zásuvný modul určený pre pripojenie do aktívnych prvkov k prevodu dátového toku z optického kábla.
Radenie: Typ zobrazenia: Dlaždica, Katalóg

APK-M363AV7 (1012-001)

optický, MM, miniGBIC, 500m
APK-M363AV7
Komunikácia IP
MICRONET

APK-M363B-10V7 (1012-002)

optický, SM, miniGBIC, 10km
APK-M363B-10V7
Komunikácia IP
MICRONET

SFP WDM 1550 SM vysílač (1506-037)

1000BASE-BX10, SM, TX 1550nm, 3 km
SFP WDM 1550 SM vysílač

SFP-MGB-GT (1905-004)

1 Gbps, 100 m, konektor RJ45
SFP-MGB-GT
Komunikácia IP

SFP-MGB-SX (1905-003)

1 GB, 500 m, MM-LC, duplex
SFP-MGB-SX
Komunikácia IP

APK-RJ45 (1509-017)

metalický SFP RJ-45
APK-RJ45
Komunikácia IP

SFP-MGB-LX (1905-005)

1 GB, 20 km, SM-LC, duplex
SFP-MGB-LX
Komunikácia IP

SFP WDM 1550 SM přijímač (1506-038)

1000BASE-BX10, SM, RX 1550nm, 3 km
SFP WDM 1550 SM přijímač

SFP-MGB-LA10 (1905-006)

1 GB, 10 km, SM-LC, simplex A
SFP-MGB-LA10

SFP-MGB-LB10 (1905-007)

1 GB, 10 km, SM-LC, simplex B
SFP-MGB-LB10
Zobrazené: 1 - 10 produktov z 10 | Zobraziť na stránku: 
1

Naši partneri: