Zmeniť jazyk SK EN

Patch káble SM

Komplexné riešenia elektronických systémov budov

Patch káble SM

Pripravený a zakončený prepojovací patch kábel v duplexnom prevedení s optickými konektormi ST, SC, FC, LC, MTRJ, s MM alebo SM vláknom v dĺžke 1 alebo 2 metre. Na zákazku je možné dodať optické patch káble vo väčších dĺžkach vrátane špeciálnych požiadaviek na typy konektorov.
Radenie: Typ zobrazenia: Dlaždica, Katalóg

OPC-520 SC SM 9/125 1M (0907-055)

SC/PC, duplex, singlemode 9/125 µm, 1 meter
OPC-520 SC SM 9/125 1M

OPC-521 SC SM 9/125 2M (0907-056)

SC/PC, duplex, singlemode 9/125 µm, 2 metre
OPC-521 SC SM 9/125 2M

OPC-560 LC SM 9/125 1M (0907-059)

LC/PC, duplex, singlemode 9/125 µm, 1 meter
OPC-560 LC SM 9/125 1M

OPC-561 LC SM 9/125 2M (0907-060)

LC/PC, duplex, singlemode 9/125 µm, 2 metre
OPC-561 LC SM 9/125 2M

OPC-700 SC/SC-LC/LC 1M (0907-069)

SC/PC-LC/PC, duplex, singlemode 9/125 µm, 1 meter
OPC-700 SC/SC-LC/LC 1M

OPC-701 SC/SC-LC/LC 2M (0907-070)

SC/PC-LC/PC, duplex, singlemode 9/125 µm, 2 metre
OPC-701 SC/SC-LC/LC 2M
Zobrazené: 1 - 6 produktov z 6 | Zobraziť na stránku: 
1

Naši partneri: